2. adventná nedeľa

10.12.2023
2. adventná nedeľa Omša 08:00 Za Božiu pomoc pre Máriu a jej rodinu
11.12.2023
Féria: Pondelok po 2. adventnej nedeli Omša 17:30 +Michaela, Marián, Olívia a rodičia
12.12.2023
Rorátna: Utorok po 2. adventnej nedeli Omša 06:45 Za zdravie a Božiu pomoc pre Stanislava a jeho rodinu
13.12.2023
Spomienka: Svätej Lucie, panny a mučenice Omša 17:30 +Vilma, súrodenci a rodičia z oboch strán
14.12.2023
Spomienka: Svätého Jána od Kríža, kňaza a učiteľa Cirkvi Omša 17:30 +Kamila a Mária
15.12.2023
Kántry: Piatok po 2. adventnej nedeli Omša 17:30 +Zalinka, Marienka, Anička, Kristínka
16.12.2023
Rorátna: Sobota po 2. adventnej nedeli Omša 06:45 Za zdravie a Božiu pomoc pre jubilantku Janku a jej rodinu
17.12.2023
3. adventná nedeľa Omša 08:00 Za zdravie, Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pre rodinu Milana

Vo štvrtok pri večernej svätej omši bude biblická katechéza ako súčasť prípravy na 1. sväté prijímanie. Je určená nie len pre detí, ale aj pre rodičov a každého kto má záujem.

Stredu po sv. omši bude eucharistická poklona do 18:30.

DOD:

·       Gymnázium Kráľovnej pokoja srdečne pozýva žiakov 9.ročníka základných škôl na deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v utorok 12. decembra od 9.30 hod v priestoroch našej školy. Radi Vás prevedieme priestormi našej školy a dozviete sa viac o podmienkach štúdia. Ďalšie informácie nájdete na www.sskp.sk.

Kántrové dni:

V stredu, piatok a sobotu sú Zimné kántrové dni. Záväzný z nich je jeden. My budeme sláviť v piatok. Úmysel Zimných kántrových dní je Za zachovanie pokoja a spravodlivostiZa rodinu.

Rorátne sv. omše:

Rorátne sväté omše budú bývať v utorok a v sobotu o 6:45.

Spoveď chorých pred Vianocami:

Budem chodiť spovedať tento týždeň. Aspoň deň dopredu dám vedieť na telefónne číslo.

Vianočné spovede:

Blog ku oznamu

V našom dekanáte sa začínajú v sobotu Vianočné spovede. Rozpis kde sa kedy spovedá a koľko kňazov tam je k dispozícií nájdete na nástenke pred dverami. V sobotu sa spovedá v Trnovom, Bytčici, Porúbke, Zástraní, Zádubní, Budatíne a u Saleziánov, v nedeľu sa spovedá na Solinkách. Povzbuďme aj doma tých čo nechodia pravidelne, aby využili túto možnosť. Okrem toho vždy spovedám polhodinu pred svätou omšou. Tí ktorí chodia pravidelne na svätú spoveď a boli pred prvým piatkom tak nemusia ísť teraz pred sviatkami. V našej farnosti bude Spoločná svätá spoveď kedy mi prídu pomôcť spovedať aj 4 ďalší spolubratia v utorok 19.decembra.

Zbierka:

Minulý týždeň bola zbierka na charitu. V našej farnosti sa vyzbieralo 1025€. Všetkým darcom úprimné Pán Boh odplať.